Therapy Evleri
+90 533 639 44 10
Therapy Evleri

Therapy Evleri

Hakkımızda

Nitelik, Yenilik, Güven

1990 yılında “Yapılara İz Bırakan Dokunuşlar” felsefesi ile yola çıkan OKUMUŞLAR YAPI geçen 31 yıllık süreçte Türkiye ve Bursa’nın en büyük yapı malzemeleri firmalarından biri olmayı başarmıştır. 

Gayrimenkul sektörü ile 1994 yılında buluşan firmamız ilk günden bugüne değin imzamızı attığımız iş ve yaşam alanlarına çağdaş mimarinin zarif tasarımlarını, harcına kaliteyi ve OKUMUŞLAR YAPI’nın yenilikçi gücünü kattık.

İyi planlanmış yatırıma değer ve huzuru hissedeceğiniz iş ve yaşam projeleri ile sizlerle olmaya devam ediyor, geleceği inşaa ederken nitelik, yenilik ve güven parolasıyla rotamızı belirliyoruz. 

 

MİSYONUMUZ

Devamlı gelişmekte olan inşaat teknolojisine uyum sağlayan, aynı zamanda çevreye ve doğaya   saygılı, geniş dekorasyon yapı malzemelerimizle harmanlayarak modern projeler üretmek. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde yaşam alanı ve konfor alanı sağlamakla birlikte, deprem yönetmeliğine uygun, yüksek kalite standartlarında hizmet vererek doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Yenilikçi ve yaratıcı davranarak, projelerimizi konumlandırdığımız her bölgeye ve ülke ekonomisine değer katmak.

VİZYONUMUZ

OKUMUŞLAR YAPI ve İNŞAAT olarak tüm projelerimizi, işimize ilk gün duyduğumuz saygı ve heyecanla planlamak, geliştirmek, uygulamak ve müşteri memnuniyeti odaklı sonuçlandırmaya devam etmek, her kitleye ulaşabilmek adına uygun maliyetle yenilikçi projeler yaparak hizmet kalitemizi arttırmak, iş ve işçi güvenliği konusundaki hassasiyetimizi korumaya devam ederek, yerel olarak gösterdiğimiz başarımızı Türkiye geneline taşıyıp marka olmak.

THERAPY EVLERİ

HEMEN BAŞVUR

Hemen Başvur
Merkez : +90 533 639 44 10
Şantiye : +90 533 639 44 10
info@therapyevleri.com
Merkez : Dinkçiler Mah. Mevlana Caddesi No : 15 Altıeylül / BALIKESİR
Şantiye : Dinkçiler Mah. Mevlana Caddesi No : 15 Altıeylül / BALIKESİR
Form Başarıyla Gönderildi.
Başarısız. Lütfen Tekrar Deneyiniz